2 e-knihy jako dárek
BMC_2023_eknihy zdarma_Palmknihy_náhled
2 e-knihy jako dárek
03 března, 2023

Obdrželi jsme od společnosti Palmknihy dárek pro naše čtenáře, dvě e-knihy z nakladatelství Jota zdarma. Můžete vyzkoušet, plánujeme tento rok spustit e-výpůjčky 🙂

BLÁTO, POT A SLZY – Je to autobiografie Beara Gryllse, britského dobrodruha, spisovatele a moderátora, který proslul svým dobrodružným pořadem na stanici Discovery Channel, v knize se například dočtete o jeho výstupu na Mount Everest, který zdolal už ve svých 23 letech.

SPOLUBYDLÍCÍ – Druhý titul pravděpodobně ocení hlavně romantické duše. Kniha Spolubydlící od oblíbeného spisovatelského dua Christina Lauren je humorný román o fingovaném sňatku z New Yorku.

Voucher lze sdílet i mezi rodinou či přáteli.

E-knihy zůstanou v knihovničce natrvalo, nejedná se tedy o běžnou eVýpůjčku.

POSTUP UPLATNĚNÍ VOUCHERU:

1) Přihlaste/registrujte se na www.palmknihy.cz

2) Ve Vašem účtu rozklikněte sekci „Moje peněženka“ a do kolonky „Zde vložte svůj dárkový nebo slevový kód“ zadejte: MESICCTENARU23

3) Vybrané knihy se Vám zobrazí v „Knihovničce“. A můžete se pustit do čtení!

Voucher lze využít na uvedené tituly pouze do 31. 3. 2023.